Jaka jest najlepsza oprawa dla diamentowej bransoletki?
13

maja

Jaka jest najlepsza oprawa dla diamentowej bransoletki?

Diamentowe bransoletki może podnieść wygląd każdego stroju i są odpowiednim dodatkiem do dorywczo wygląda, biuro, a zwłaszcza formalne black-tie spraw. Podczas gdy jeden z najbardziej popularnych stylów bransoletka diament jest "tenis bransoletka", nie każda bransoletka z diamentami jest wszechobecny "tenis" design. Bransoletka diament może być stylizowane w wielu różnych i unikalnych ustawień, aby utworzyć kawałek, który jest spersonalizowany i doskonale nadaje się do każdej osoby.

Diamentowe bransoletki mogą zawierać architektoniczne style prong, aby dodać wymiar, zakrzywione projekty, łańcuchy związane, eleganckie satyny lub szczotkowanego metalu pracy. Kiedy jesteś na polowaniu na idealne bransoletki diament, są to najbardziej popularne ustawienia i style, które będziesz chciał rozważyć:

Diamond Tennis Bracelet

Diament tenis bransoletka funkcje seamless związane łańcucha diamentów. Projekt łańcucha link pozwala bransoletka zginać i poruszać. Tenis bransoletki mogą zawierać trzy lub cztery-prong mocowania dla każdego diamentu, a nawet ustawienie ramki, aby zabezpieczyć diamenty w miejscu.

Oprawki

biżuteria

Prong-set bransoletki tenisowe są tradycyjnym stylem. Prongs są małe metalowe projekcje, które trzymają każdy kamień do kawałka biżuterii. Liczba prongs zmieni sposób ustawienia jest stylizowany, z więcej prongs oferuje większe bezpieczeństwo dla diamentu. Większe karaty diamentów powinny być zazwyczaj przechowywane przez cztery lub więcej prongs-six jest optymalny dla bezpieczeństwa. Smaller carat diamentowe bransoletki, jednak mogą być bezpiecznie ustawione z trzech stron, jak w tym trzech Prong Diamond Tennis Bracelet in Yellow Gold:

Można zobaczyć, jak styl różni się od czterech-prong bransoletka ustawienia, jak białe złoto bransoletka przedstawiony powyżej.

Bezel/pół-bezel

Bransoletki tenisowe z bezelami posiadają okrągłe mocowanie, które utrzymuje każdy diament w miejscu; pół-bezelowe mocowanie posiada małe pręty lub pół-kola po każdej stronie diamentu, aby zabezpieczyć kamień w oprawie. Bezel-set tenisowe bransoletki mają współczesny styl i są doskonałym wyborem, jeśli Twój osobisty styl jest bardziej nowoczesny i opływowy:

Tutaj jest podobny projekt z geometrycznym, nowoczesnym, pół-bezel ustawienie:

Bransoletki z diamentami

Bransoletka bangle może zawierać bezszwowy krąg diamentów, rząd kamieni, lub nawet rozproszone diamenty w całym projekcie. W przeciwieństwie do bransoletki tenis, bangle nie oferuje ruch w ramach projektu. Bangles mogą być wyposażone w pave lub kanał ustawienia.

Pave Settings

A pave ustawienia oznacza, że diamenty są osadzone w metalu, wsuwki są nadal używane do zabezpieczenia kamienia. Ta bransoletka Diamond Bangle w białym złocie jest przykładem ustawienia pave:

Channel Setting

Ten styl jest oznaczony przez seamless rząd kamieni, które są napięcie ustawione w metalu. Kanał ustawienia oferują czystą linię koloru lub iskry i są niezwykle popularny element projektu.

You can see a channel setting featured in this Princess Channel Diamond Tennis Bracelet In White Gold:

Charm Bracelets

Bransoletki charm cieszą się odrodzeniem stylu. Podczas gdy tradycyjna bransoletka charm jest znana z połączonego łańcucha ozdobionego wiszącymi charmsami, nowsze style cechują się bezelowym designem, gdzie charmsy są zatrzaskiwane w ustawieniach.

Bezel Inset vs. Tradycyjne Projekty Link

Podczas gdy połączony styl jest tradycyjnym wyborem, dyndający projekt oferuje mniejszą ochronę i bezpieczeństwo dla drogich charmsów ozdobionych diamentami lub innymi kamieniami szlachetnymi. Zamiast tego wybierz bezel setting, aby upewnić się, że te bezcenne pamiątki są dobrze chronione.

Diamentowe bransoletki nie są ograniczone do dobrze znanego wzoru bransoletki tenisowej. Diamentowe bransoletki są dostępne w wielu różnych stylach i ustawieniach, w tym w grubych bransoletkach i spersonalizowanych bransoletkach typu charm. Wybierz bransoletkę, którą kochasz i ciesz się ponadczasowym pięknem tego klasycznego dodatku!