Przewodnik po stylu: Kupno diamentowych kolczyków dla mężczyzn
18

listopada

Przewodnik po stylu: Kupno diamentowych kolczyków dla mężczyzn

Kiedyś mężczyźni nie nosili kolczyków, bo uważali je za "zbyt kobiece". Ale ten sposób myślenia od tamtej pory się zmienił i trend ten zyskuje na popularności dzięki pomocy takich gwiazd jak Justin Bieber, David Beckham, Kanye West i Usher.

Chociaż istnieje wiele opcji w zakupie diamentowe kolczyki dla mężczyzn, to może być trudne, aby wiedzieć, czego szukać podczas dokonywania zakupu. Oto kilka wskazówek, jak znaleźć idealną skałę do płata mężczyzny.

Wybierz odpowiedni kształt diamentowego kolczyka do jego twarzy.

Ta zasada jest często pomijana, a jednak jest tak ważna. Nie kupuj tylko kompletu kolczyków, ponieważ diament jest doskonałej jakości. Jest to coś więcej niż tylko to. Kształt diamentu ma znaczenie. Przed dokonaniem zakupu należy wziąć pod uwagę kształt twarzy mężczyzny.

Na przykład, mężczyzna o okrągłej twarzy powinien nosić kolczyki, które mają pionową długość, jak szmaragdowe diamenty w kształcie, aby jego twarz wyglądała na dłuższą i zrównoważyć krągłość. I odwrotnie, mężczyzna o długiej twarzy najlepiej wyglądałby z okrągłymi kolczykami, takimi jak diamentowe solitaires w kształcie koła.

Kolejną nieco dziwną rzeczą, którą należy zwrócić uwagę jest wielkość jego płatka usznego. Nie chcesz kupić zbyt wielu karatów na malutki płatek. Zważy go i będzie wyglądał na nadobnego, więc spójrz na jego płatek.

Zwróć uwagę na to, co nosi

Akcesoria mają za zadanie podkreślić i dodać trochę pikanterii do tego, co masz na sobie. Pomyśl więc o tym, co nosi i na tej podstawie wybierz kolczyki. Czy ma na sobie mnóstwo kolorowych ubrań? Może wybierz białe diamenty z białym złotem lub platyną, aby pasowały do wszystkich jego jasnych strojów. Czy on nosi tylko czarne? Przyprawić jego wygląd bardziej kolorowym klejnotem, jak szafir.

Pasjans

Trudno oprzeć się prostemu i eleganckiemu powabowi diamentowych kolczyków do pasjansa, zwłaszcza dla mężczyzn. Pasjanse są najbardziej popularne wśród kolczyków męskich, dlatego też są one doskonałym miejscem do rozpoczęcia poszukiwań.

Kluczem do znalezienia pasjansa premium jest oczywiście znalezienie diamentu premium. Więc pamiętaj o swoich czterech "C" diamentów i przekaż je swojemu wewnętrznemu gemmologowi.

Różne kolory

Jeśli człowiek, który kupujesz dla już ma diamentowe solitaires, lub jeśli jest on nieco odważniejszy z jego stylu, spróbuj kupić coś trochę sosierem. Kolczyk z kamieniem szlachetnym może być tym, czego mu brakuje. Spróbuj niebieskiego szafiru lub szmaragdu. Aby nadać mu bardziej osobisty charakter, spróbuj kupić kolczyki, w których znajduje się jego kamień rozpoznawczy.

Diamond Hoops

Być może ma już szeroki wybór diamentowe kolczyki pasjansa, może nadszedł czas, aby pomóc mu trochę rozgałęziać się kupując mu zestaw diamentowych obręczy. Sztuczka polega na tym, by unikać zbyt dużych kółek. Nie chcesz, żeby wyglądał jak Johnny Depp na zestawie Piratów z Karaibów. Znajdź mniejsze obręcze, które przytulą ucho.

Diamentowe kolczyki dla mężczyzn mogą być naprawdę wspaniałym i przemyślanym prezentem. Niezależnie od tego, czy są to tradycyjne solitaria, czy też diamentowe kółka, doceni, że poświęciłeś czas na przemyślenie najlepszego zestawu kolczyków dla niego!