Spotlight - Diamentowe kolczyki sztyfty
4

maja

Spotlight - Diamentowe kolczyki sztyfty

Jako zapalony miłośnik biżuterii, wiem, że wybór diamentów, które są dostępne może być czasami przytłaczające. Czy jesteś na zakupy dla idealnego prezentu lub dla odpowiedniego akcesorium na specjalną okazję, będziesz chciał wiedzieć, co biżuteria element będzie odpowiadał Twoim potrzebom. That's why I'll be writing in with "spotlight" articles on various jewelry item types that will give a detailed explanation of what to look for to ensure you receive the highest quality at the right price.

Diamentowe Kolczyki Stud

Całkiem możliwe, że najbardziej wszechstronny element biżuterii na rynku, diamentowe stadniny zapewniają klasyczny, ponadczasowy sposób na noszenie najbardziej popularnego na świecie kamienia szlachetnego. Łącząc błyskotliwe iskry z niedoceniane ustawienia, emanują elegancją i kobiecością, pozostając taktownie dyskretny. Emanowanie ponadczasowy styl, który przetrwał przez dziesięciolecia, diament stud prawdopodobnie nigdy nie spadnie z stylu.

Studs mogą być sparowane pięknie z większości każdego zespołu. Na co dzień, mogą one dodać trochę blasku do dżinsów i sweter, a także sprawiają, że odpowiedni dodatek do formalnego sukni. Od porannej kawy w biurze do kolacji po pracy, luźne diamenty ustawione w stadniny przejść gładko z dnia na wieczór. Niektóre z dzisiejszych największych osobistości rozrywki-Eva Longoria, Christina Ricci, Charlize Theron, Sharon Stone, i Keira Knightley, tylko wymienić kilka - have sporteded ten ponadczasowy styl biżuterii zarówno dla formalnych występów na czerwonym dywanie i codziennych spraw.

kolczyki

Przy wyborze odpowiedniej pary diamentowych stadnin dla Ciebie, zacznij od oceny kształtu twarzy. Cienkie twarze są najlepiej sparowane z okrągłym cięcia diamentowe stadniny, podczas gdy księżniczka (kwadrat) cięcie jest dobrze przystosowany do szerszej twarzy. Następnie upewnij się, że wybrany metal ustawienie uzupełnia swój odcień skóry, żółte złoto harmonizuje lepiej z ciepłych odcieni skóry, podczas gdy chłodne odcienie skóry siatki dobrze z białego złota lub platyny. Ustawienie jest również ważne przy wyborze diamentowych stadnin. Spójrz na "martini" lub "kosz" ustawienia co najmniej trzy lub cztery kły lub nowoczesne ustawienie bezel, aby zapewnić, że studs są przechowywane równo z ucha i nie wystaje zbyt daleko.

Jak każdy diament kawałek biżuterii, stadniny są oceniane i oceniane w oparciu o "cztery Cs": cięcie, kolor, przejrzystość i masy karatowej. Diament stud kolczyk z korzystnych ocen we wszystkich obszarach będzie polecenia najwyższej cenie rynkowej. Ci, którzy mają bardziej konserwatywny budżet może zdecydować się na zakup diamentu stadniny nieco mniej jakości. W przeciwieństwie do zaangażowania pierścień, który jest zawsze noszone wyraźnie na rękę, stadniny są noszone mniej rzuca się w oczy na ucho, co czyni go mniej prawdopodobne, że wszelkie wtrącenia lub niedoskonałości zostaną zauważone, co ułatwia zakupy w niższym zakresie (poniżej 1500 dolarów). Podczas zakupów dla jakości diamentu stud kolczyki, szukać co najmniej H-I kolor i SI2 jasności.

Oferujemy duży asortyment świecące diamentowe stadniny. Czy zdecydujesz się na pre-set stadniny lub wybrać do projektowania własnych, każdy stadnina używa gem-jakości, certyfikowanych diamentów, aby osiągnąć niezapomniany blask, cięcia i jasności.