Spojrzenie na przemysł biżuterii dla zwierząt
4

listopada

Spojrzenie na przemysł biżuterii dla zwierząt

Designerskie ubrania, żywność organiczna, pluszowe łóżka z baldachimem i najlepsze diamentowe naszyjniki pieniądze można kupić, wszystko brzmi jak rzeczy znalezione w życiu Beverly Hills Socialite, prawda? Prawdą jest, że wszystkie te produkty są wykonane specjalnie dla naszych futrzastych, kani i kocich towarzyszy. Według prezesa i dyrektora generalnego American Pet Products Association (APPA), Boba Vetere'a, Amerykanie wydali w 2013 roku rekordową sumę 56 miliardów dolarów na swoje zwierzęta domowe. Podczas gdy opieka żywieniowa i weterynaryjna stanowiła około połowy całości, kategoria "inne" (która obejmuje odzież, biżuterię, szkolenia i podróże zwierząt domowych) rośnie najszybciej - licząc ponad 3 miliardy dolarów z całkowitej kwoty wydanej na zwierzęta domowe. Vetere mówi, że "ludzie bardziej niż kiedykolwiek rozpieszczają swoje zwierzęta domowe, a producenci i firmy oferują nowe produkty, usługi i możliwości, aby zaspokoić ich potrzeby i pragnienia, od interaktywnych i innowacyjnych zabawek po spacery dla psów, psich żłobków i przyjazne dla zwierząt hotele, restauracje i linie lotnicze".

Ile tak naprawdę wydaje się na biżuterię dla zwierząt domowych? Nie jest to jasne, ale jeśli Twój pies ma gust tylko do najlepszych rzeczy w życiu, możesz wydać ponad 3 miliony dolarów na niestandardową obrożę z linii I Love Dogs Diamonds "La Collection de Bijoux". Znana jako "najdroższa obroża dla psów na świecie", "Amour, Amour" zawiera 1600 diamentów w sumie 56 karatów. Choć może to obciążać Twoją małą psiapsiółkę, możesz być pewien, że elastyczna skóra krokodyla będzie dobrze przylegać do jej szyi.

Nie jesteś multimilionerem? Nie martw się, jest wiele bardziej przystępnych cenowo opcji, jeśli nadal chcesz wypłoszyć swojego małego kumpla. Myślisz, że te wspaniałe ozdoby są tylko dla pań? Pomyśl jeszcze raz. Kilka firm specjalizuje się w tworzeniu niestandardowej nazwy z dżetu lub wzoru na grubszym skórzanym kołnierzu, aby uzyskać bardziej męski wygląd.

W dzisiejszym społeczeństwie zwierzęta domowe są częścią rodziny. Nawet w trudnych ekonomicznie czasach większość właścicieli zwierząt domowych przyznaje się do zarządzania finansami, aby móc utrzymać swoje "czworonożne dzieci". Większość domowych rodziców nie tylko zapewnia Benji lub Mittens wystarczającą ilość jedzenia i smakołyków, ale także odkłada środki finansowe, aby móc sobie pozwolić na kilka ładnych strojów, nowych zabawek lub organicznych przekąsek. W rzeczywistości badania pokazują, że ponad 80% właścicieli zwierząt kupuje prezenty dla swoich zwierząt na specjalne okazje.

Jeśli chcesz podarować swojemu psiakowi jedyną w swoim rodzaju obroże, tiarę lub naszyjnik, porozmawiaj z jednym z utalentowanych i pomocnych członków zespołu projektantów.