Najlepsze trendy w biżuterii
17

listopada

Najlepsze trendy w biżuterii

Ostatni rok pokazał nam nową księżniczkę, planetę, którą jeszcze nie poznaliśmy i ta miłość jest równa. Trendy w biżuterii również nie przyniosły rozczarowania! Określenie Vintage otrzymało nowe życie. Pierścienie menadżerskie zdobyły świat szturmem. Żółte złoto wraca z zemstą, a fantazyjnie kolorowe diamenty robią fale.

Vintage Rings

Biżuteria zabytkowa i antyczna powróciła w 2020 roku. Większość starych pierścionków jest przechowywana w rodzinie i przekazywana z pokolenia na pokolenie. Na szczęście zamiast polować na swój wymarzony pierścionek, można teraz kupić pierścionek w stylu vintage. Piękno vintage pierścień leży w zawiłych szczegółach. The Antique Solitaire Engagement Ring in White Gold (pokazany powyżej) posiada zabytkowy design wewnątrz i na zewnątrz zespołu, pokazując jednocześnie piękno diamentu.

Pierścienie Mangagement Rings

Wraz z przełomowym orzecznictwem legalizującym małżeństwa homoseksualne w Stanach Zjednoczonych, pierścienie menadżerskie zyskują na popularności. Termin "mangagement" jest używany do określenia męskiego pierścionka zaręczynowego. Czy stylizowane jak tradycyjny męski zespół ślubny lub kapiące w diamenty, Brilliance oferuje pełną linię pierścionków Mangagement. Pokazany powyżej pierścionek Mangagement prezentuje termin kapiący w diamentach. Eros Diamond Mangagement Ring w Yellow Gold szczyci się 2-karatowym diamentem centrum obejmującym 36 kamieni ustawionych w kostce brukowej.

Alternatywne metale

Po niewielkim spadku popularności, żółte złoto powraca z zemstą. Podobnie jak w ubiegłym roku, w 2020 roku cena żółtego złota nadal spadała, co przyczyniło się do jego popularności. Podczas gdy białe złoto i platyna pozostają nielicznymi faworytami, my mamy nowego pretendenta, który zyskuje na popularności. Różane złoto (patrz zdjęcie powyżej) jest najnowszym metalem, który wszędzie jest na palcach.

Diamond Shapes

Rok 2020 powitał kilku nowych prekursorów w najbardziej popularnych kształtach diamentów. Podążając za trendem vintage, przejęły go vintage szlifowane diamenty. Dwa z najbardziej ukochanych to fason Asschera i fason Cushion (patrz zdjęcie powyżej). Szmaragdowe diamenty w tym roku powracają również w wielkim stylu i można je dostrzec na palcach Beyonce i Angeliny Jolie. Wychodząc poza światło reflektorów, diament o szlifie księżniczkowym cieszy się coraz mniejszą popularnością.

Fancy Color Diamonds

Różowy jest w drodze! W 2002 r. Ben Affleck zaproponował Jennifer Lopez 6-karatowy fantazyjny różowy diament, który przyczynił się do wzrostu popularności tego wyjątkowego kamienia. W tym roku fantazyjny żółty diament przewyższył swojego różowego poprzednika gwiazdami Kelly Clarkson i Carrie Underwood sportowych diamentów kanarkowych. Zapierający dech w piersiach fantazyjny żółty pierścień diamentowy pokazany powyżej jest niestandardowym projektem stworzonym przez nas tutaj w Brilliance.

Niezależnie od tego, czy jest to klasyczny pierścionek, czy też pierścionek Mangagement, weź pod uwagę różowe złoto jako alternatywę dla zwykłych metali. Przy zakupie diamentów, pamiętaj, że Asscher, Cushion i szmaragdowe cięcia pokazują zabytkowe piękno i styl. Fantazyjne żółte diamenty wyglądają olśniewająco w tych cięciach vintage i pokazać swój ekskluzywny smak.