Odpowiedni rodzaj biżuterii na odnowienie ślubów
22

kwietnia

Odpowiedni rodzaj biżuterii na odnowienie ślubów

Dlaczego wiele par decyduje się na "ponowne zawiązanie węzła"? Historia pokazuje, że nie jest to rzadka praktyka. Ceremonie odnawiania przysięgi małżeńskiej są widoczne w wielu kulturach na całym świecie i są wykonywane z różnych powodów. Włochy są jednym z pierwszych krajów, w których małżeństwa decydują się na odnowienie przysięgi przede wszystkim ze względów religijnych.

W USA, pragnienie posiadania idealnego ślubu stało się popularnym motywem odnowienia ślubów. Może być tak, że para musiała uciec z powodu okoliczności lub musiała zadowolić się budżetowym ślubem bez eleganckich dodatków, o których marzy wiele panien młodych. Ponowne zawiązanie węzła jest głęboko zakorzenione w kulturze zachodniej już od lat 50-tych i zrodziło własne, unikalne zwyczaje, sentymenty i praktyki. Obejmują one rodzaj noszonych ubrań, rytuały, gości, wybrane miejsce, wymieniane przysięgi i tak, nawet biżuterię ślubną.

Nowożeńcy prawie zawsze przestrzegają tradycji "coś starego, coś nowego, coś pożyczonego, coś niebieskiego" przy wyborze akcesoriów ślubnych. Dla narzeczonych odnawiających swoje przysięgi, jednak wybór między czymś starym i czymś nowym w biżuterii zazwyczaj wystarcza. Podczas gdy wiele par decyduje się na ich oryginalne zespoły weselne przerobione, stopione i ponownie modne, lub ogólnie zaktualizowane, aby symbolizować ponowne rozpalenie ich zaangażowania, wiele przyszłościowych par decyduje się na zupełnie nowe obrączki całkowicie. Jakie są ich powody, aby to zrobić?

biżuteria

Na początek, jest to dobry symboliczny akt "zaczynając od nowa", zwłaszcza jeśli para przeszła przez trudne czasy razem w ich małżeństwie, lub zostały fizycznie oddzielone przez jakiś czas. Jak również, o nowe zespoły weselne wykonane w celu dostosowania do rocznic i innych specjalnych dat (w tym urodziny dzieci pary, jeśli istnieją) może dodać więcej znaczenia i symboliki w drodze grawerowania i osadzone kamienie urodzenia. Ci, którzy świętują kamienie milowe ślubu: diament, srebro, lub złote rocznice ślubu, na przykład, może chcesz prawdziwe kamienie szlachetne i metale symbolizujące je zastąpić swoje oryginalne zespoły.

Chociaż nie ma twardej i szybkiej reguły, jeśli chodzi o wybór biżuterii odpowiedniej dla ceremonii odnowienia ślubu, wielu nadal decyduje się na nowe pierścienie, które symbolizują to, co przeszli przez jako para małżeńska. Pierwszy raz panny młode mogą zawierać diament-studded tiary i kawałki szyi, gdy idą do ołtarza, aby dopasować swoje suknie ślubne-cake, ale ci, którzy chcą ponownie zobowiązać się do swoich partnerów może chcesz wydać więcej na nowe zespoły ślubne zamiast. Po tym wszystkim, będąc w związku małżeńskim przez jakiś czas z pewnością zaszczepił w pary odnowione poczucie zaangażowania do siebie.

Niezależnie od tego, czy jest to impreza na dużą skalę, czy spokojna i prosta, świętowanie odnowienia ślubów nigdy nie powinno stracić na znaczeniu pośród blichtru i blasku ślubnych akcesoriów. Pary, które po raz pierwszy powiedziały sobie "tak", muszą zawsze pamiętać, że ponowne zawiązanie węzła jest równoznaczne z powiedzeniem "zawsze będę".

Czytaj więcej na: http://brilantino.pl/