Pierścionki halo: Dlaczego zdobywają popularność
13

listopada

Pierścionki halo: Dlaczego zdobywają popularność

Widzieliśmy ekscytujący trend, ponieważ pierścionki zaręczynowe halo zyskały popularność. W tym roku fascynacja tymi pierścionkami rośnie, ponieważ projektanci wprowadzają wariacje na temat motywu halo.

Okoliczne kamienie podkreślają piękno Center Stone's Beauty

Wyróżniająca się elegancja, cechą rozpoznawczą motywu jest aureola mieniących się diamentów otaczających centralny kamień. Geniusz tego wzoru polega na tym, że otaczające go diamenty podkreślają piękno centralnego kamienia, często podkreślając jego krój, przejrzystość i rozmiar. Ogólnie rzecz biorąc, pierścień wykazuje uczucie senności, prawie jak artefakt z klasycznego romansu.

Pierścionki Halo mają swoją historię

Pierścienie Halo to coś więcej niż tylko chwilowa moda. Projekt istnieje od lat 20-tych XX wieku i jest świadectwem kreatywności jubilerów i rzemieślników ery art deco, na długo przed tym jak gwiazdy takie jak Natalie Portman czy Gwyneth Paltrow sportowały swoje pierścionki. Była to dekada bogactwa - odpowiedni dom dla pierścionka halo. Wielka Depresja przyczyniła się do upadku pierścienia, dając początek bardziej podstawowym ustawieniom.

Wznowienie zainteresowania

Ostatnie głośne angaże, w tym księcia Williama of Wales i księżnej Cambridge Kate Middleton, przyczyniły się do wzrostu zainteresowania ustawieniami aureoli. Książę podarował księżnej pierścionek zaręczynowy matki - uderzający pierścionek aureoli z szafirowym kamieniem centralnym. Do innych znanych osobistości z pierścieniami halo należą Carrie Underwood, Katherine Heigl, Molly Sims, Nicole Richie i Mariah Carey. Ich pierścienie ozdabiają ściany profili na Facebooku i strony Pinterest.

Doskonałe uzupełnienie różnych kształtów

Jest więcej do halo pierścionków zaręczynowych niż modny trend. Miłośnicy są do nich przyciągani z powodu ich czystych, geometrycznych kształtów. Projekt jest idealnym uzupełnieniem dla Princess, Oval, Asscher i kamieni okrągłych.

W końcu uznanie dla pierścionka zaręczynowego halo sprowadza się do jego majestatycznej struktury, przypominającej miniony wiek. Być może mamy nasze współczesne wygody i praktyczne podejście do codziennego życia, ale kto mówi, że nie można mieć odrobiny kaprysu co jakiś czas?