Pierścionki eternity z diamentami
25

listopada

Pierścionki eternity z diamentami

Jak symbolizujesz to, co niematerialne? Kiedy kupujesz pierścień wieczności, prawdziwa wartość leży w przesłaniu, które pierścień symbolizuje: być razem na zawsze, aż do końca czasu.

Większość ludzi daje pierścionek na wieczność, aby zaznaczyć duży kamień milowy w ich związku: jak rocznica lub narodziny dziecka. Od Marilyn Monroe i Elizabeth Taylor po Jennifer Garner i Blake Lively, pierścionek wieczności jest od lat podstawą biżuterii. Oto kilka rzeczy, które warto wiedzieć o tej romantycznej biżuterii.

Są one bardzo trwałe.

Jedną z głównych zalet pierścionków wieczystych jest to, że są one bardzo łatwe do noszenia. Obrączki z dużymi lub wyróżniającymi się diamentami, które wystają z opaski są łatwe do zaczepienia, co może być irytujące dla kobiety, która pracuje z rękami.

Z pierścieniem wieczności, diamenty są małe, ustawione blisko i mocno przylegają do zespołu, więc nie zaczepią się o żadne materiały, które mogą przeszkadzać.

Idealne na rocznicę

Obrączki wieczorowe najczęściej kupuje się na rocznice z powodu tego, co symbolizują, a także dlatego, że są łatwe do noszenia z obrączkami zaręczynowymi. Zdecydowanie kupić pierścionek, który pasuje do jej zaangażowania lub pierścionek ślubny w odniesieniu zarówno do diamentów i metali. Nie chcesz kupić i wieczność pierścionek, który jest w żółtym złocie, jeśli jej pierścionek zaręczynowy jest wykonany ze srebra. To po prostu nie będzie pasować.

Scallop Diamond Eternity Ring w Platynie

Co należy wziąć pod uwagę przy ich zakupie

Rozmiar właściwy - Głównym problemem z pierścieniami wiecznymi jest to, że są one bardzo trudne do zmiany rozmiaru. Ponieważ mają one diamenty biegnące dookoła nich, zmiana ich rozmiaru wymaga wyjęcia diamentów lub dodania diamentów, które są zarówno bardzo trudne do zrobienia, jak i kosztowne. Jeśli masz zły rozmiar, może warto sprawdzić niektóre z tych pomocnych wskazówek, aby pomóc dopasować pierścionek.

The Cut Shape - Istnieje wiele różnych ciętych kształtów, które mogą być używane do pierścionka na wieczność, ale te, które zazwyczaj działają najlepiej:

  • Round Brilliant
  • Księżniczka
  • Baguette

The Time To Make Them - Większość pierścionków wieczystych jest robiona na zamówienie, ponieważ są one tak zależne od konkretnego rozmiaru pierścionka, więc upewnij się, że wiesz, że może to potrwać około miesiąca, aby faktycznie otrzymać pierścionek.

W połowie drogi czy w całości? - Jest to jedno z największych pytań, jeśli chodzi o zakup pierścionka na wieczność. Niektórzy ludzie lubią, aby zespół był tylko w połowie pokryty diamentami, inni chcą, aby cały zespół był pokryty diamentami przez cały czas.

Chociaż nie mają tak wielu diamentów jak pełne pierścienie wieczności, pierścienie w połowie wieczności mają kilka korzyści:

  • Są trochę bardziej wygodne
  • Kosztują one mniej
  • Pierścienie w połowie wieczności są łatwiejsze do zwymiarowania.

Niezależnie od tego, czy jest to Twój pierwszy rok, czy dziesiąty, nie pomylisz się w kupnie wieczności, ponieważ nic nie mówi "na zawsze" jak i niekończący się krąg diamentów!