Czy możecie nosić razem biżuterię złotą i srebrną?
5

listopada

Czy możecie nosić razem biżuterię złotą i srebrną?

Duże pytanie o mieszanie biżuterii złotej i srebrnej w jednym stroju - Odpowiedź brzmi tak. Jesteśmy w czasach, w których moda i styl są tak nieograniczone, że mieszanie srebra i złota rozwinęło się w niesamowity trend. Mówi się, że istnieje cienka granica między modą a śmiesznością. Więc mając to na uwadze, musisz się upewnić, że mieszasz swoją biżuterię we właściwy sposób. Kiedyś regułą było nie mieszanie metali, ale teraz, gdy prawo mody się skończyło! - nie ma jednak potrzeby, by przekroczyć granicę.

Oto kilka wskazówek, jak ubierać swoją biżuterię mieszaną:

Czy biżuteria mieszana z metalami jest dopełnieniem twojego ubioru?
Przy ubieraniu biżuterii mieszanej z metalami należy rozważyć, czy jest to biżuteria odpowiednia do stroju i okazji. Na przykład, czy jest to biżuteria na dzień, funkowy typ stroju, czy też elegancki strój wieczorowy? Na przykład, naszyjnik z monogramem w połączeniu z innymi grubymi łańcuchami świetnie sprawdziłby się w luźnym, dziwacznym stroju. Jednakże, szczególny wieczorowy look będzie miał bardziej wyrafinowany, delikatny styl. Kiedy już zdecydujesz się na styl biżuterii, możesz zacząć łączyć swoje złote i srebrne naszyjniki.

Co ty mieszasz?
Kiedy mieszasz złote i srebrne dodatki, musisz zająć się tylko naszyjnikami, bransoletkami, pierścionkami i kolczykami. To nie jest wymóg mody, aby rozważyć swoje inne akcesoria, takie jak torebki lub buty. Nie ma potrzeby martwić się i stresować się o to, czy pasuje do zamka błyskawicznego w torebce, klamry w butach itp. Jeśli cokolwiek, dodaje to stylu "mieszania" i nie powinno zagrażać całemu wyglądowi. Możesz również wyjąć z równania czynnik zaangażowania/kołderka ślubnego - nie jest to już decyzja, którą musisz podjąć, żyjemy w dużo bardziej wolnym świecie!

Czego należy unikać
Bardzo ważne jest, aby trzymać się mieszania kolorów, a nie stylów. Musisz wyglądać, jakbyś myślał o tym, co robisz, a nie tylko rzucał jakąś starą rzecz. Tak, moda stała się o wiele bardziej nowoczesna i nieskrępowana, ale nadal musimy wyglądać celowo i stylowo. Łączenie różnych stylów i różnych kolorów jest nie do przyjęcia.

Masz co najmniej jeden połączony kawałek
Musisz zdecydować o odcieniach złota, które chcesz zmieszać ze swoim srebrem. Najlepiej jest mieć dwa odcienie - jeden srebrny i jeden ton złota. Na przykład żółte złoto i srebro lub różowe złoto i srebro. Powinieneś wybrać jeden element, który łączy w sobie różne odcienie metalu - to trochę zajmie krawędź, dzięki czemu łatwiej będzie Ci wybrać inne pojedyncze elementy. Dodatkowo ta technika sprawia, że wygląd zewnętrzny wydaje się być znacznie bardziej uporządkowany.

Warstwa
Warstwowe kawałki różnych kolorów - Układaj naszyjniki jeden na drugim, zaczynaj od najdłuższego i pracuj swoją drogą aż do najkrótszego. Jeśli się nakładają, pozwól im po prostu naturalnie upaść. Wrzuć kilka złotych bransoletek do swojego zestawu i wymieszaj je z pierścieniami. Zabawa z tym nowym trendem jest niekończąca się - zawsze możesz ubrać się inaczej i w niepowtarzalny sposób.

Zaszalej
Dodaj inny kolor do równania, który będzie uzupełnieniem dwóch odcieni metalu. Na przykład, dodaj jeden naszyjnik w kolorze różowego złota do pełnej kombinacji żółtego złota i srebra lub nawet dodaj kolorowy urok - to pozwoli Ci na zabawę mieszając metale i dobrze wyglądając w zestawieniu.