Roren pierścionki zaręczynowe - informacje o sklepie
1

maja

Roren pierścionki zaręczynowe - informacje o sklepie

​Tworzymy unikalne wyroby jubilerskie już od wielu lat. Nasza biżuteria powstaje z kamieni szlachetnych, kamieni syntetycznych, a także z wypalanej emalii. Podstawą naszych pierścionków zaręczynowych są diamenty; korzystamy także z brylantów i innych kamieni szlachetnych, np. szafirów, rubinów czy szmaragdów. Sięgamy również po perły oraz po rozmaite kamienie półszlachetne.

Warto wspomnieć, że historia naszej marki sięga do lat dziewięćdziesiątych. Od samego początku przedsiębiorstwo Perła/Robert Siudek funkcjonowało jako firma rodzinna. Dziś łączy ono trzy pokolenia – każde z nieco inną wrażliwością i innymi doświadczeniami, dzięki czemu doskonale rozumiemy potrzeby klientów z każdej grupy wiekowej. Natchnienie czerpiemy z XIX-wiecznej, eleganckiej biżuterii; inspirują nas bogato zdobione kolie, markizy i wisiory, dzieła rąk petersburskich i wiedeńskich złotników.

W naszej ofercie odnajdziesz szeroką gamę pierścionków dla przyszłej narzeczonej, w tym:

Pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem

Szmaragd to nasz niekwestionowany ulubieniec. W zielonym kamieniu zaklęte są witalność i nadzieja. Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem posiadają oprawę z żółtego lub białego złota.

Pierścionki zaręczynowe z brylantem

Takie pierścionki zachwycają wyjątkowym blaskiem i swoim subtelnym urokiem. Pierścionek z brylantem to wymarzona pamiątka szczerego, romantycznego uczucia.

Pierścionki zaręczynowe z szafirem

Szafir może mieć różne odcienie – od jasnoniebieskiego aż po granat. Warto dobrać jego kolor do charakteru i preferencji swojej ukochanej. Chłodny, ale głęboki kamień to istne wcielenie dostojności!

Oprócz tego produkujemy na zamówienie biżuterię w dowolnym stylu: dość wymienić art deco, secesję i styl edwardiański. Ponadto innowacyjne oprogramowanie komputerowe pozwala nam  tworzyć typowo nowoczesne pierścionki, które przyjmaują intrygujące, oryginalne formy.

Kliknij poniżej żeby przejść do naszego sklepu:

Roren sklep z pierścionkami